Оновлено актуальний перелік громад у районах бойових дій, на ТОТ та тих, що в оточенні

Дата: 18.07.2022 10:28

Наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати. Про це йдеться на Єдиному вебпорталі органів виконавчої влади в Україні.

Як повідомлялося раніше, перелік не є фіксованим – він регулярно актуалізується.

Станом на 14.07.2022 року до оновленого переліку територіальних громад (https://minre.gov.ua/sites/default/files/field/docs/dodatok_do_nakazu_152.pdf), розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), входить 9 областей.

Це територіальні громади Донецької (66), Харківської(51), Дніпропетровської (7), Луганської (37), Запорізької(54), Херсонської (49), Миколаївської (25), Сумської(19), Чернігівської (5) областей. Загалом у переліку наразі 313 громад.

Зазначається, що перелік формується за погодженням Міноборони на підставі пропозицій відповідних обласних та Київської міської військових адміністрацій.

У процесі визначення таких територій спираються на три ключові критерії. Це:

• території, що є тимчасово окупованими;

• території, що перебувають в оточенні (блокуванні);

• території, на яких тривають активні бойові дії.