Для потреб внутрішньо переміщених осіб, які мешкають на території Сокирянської громади, надійшла чергова гуманітарна допомога

Дата: 18.07.2022 16:55

Сьогодні, 18 липня, для потреб внутрішньо переміщених осіб, які мешкають на території Сокирянської громади, надійшла чергова гуманітарна допомога.

200 пакунків із продуктами харчування та 200 наборів із засобами особистої гігієни направила благодійна організація «Благодійний фонд «STABILIZATION SUPPORT SERVICES».

Завдяки співпраці Сокирянської міської ради, старостинських округів із благодійниками, охоплено підтримкою громадян із інших областей, які проживають у місті Сокиряни та Коболчинському, Гвіздівецькому, Василівському старостинських округах.

Зазначимо, що до продуктових пакунків увійшли м’ясні та рибні консерви, їжа швидкого приготування, солодощі та інше.

Також, благодійною організацією «Благодійний фонд «STABILIZATION SUPPORT SERVICES» адресовано набори із медикаментами, які надаватимуться внутрішньо переміщеним особам відповідно до потреб сімейними лікарями на базі комунального некомерційного підприємства міської ради «Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Гуманітарну підтримку для переселенців буде надано і в інших населених пунктах громади.