Індустріальний парк, який заплановано створити на Сокирянщині, включено до Реєстру індустріальних парків України

Дата: 20.07.2022 10:55

Таке рішення ухвалив Кабінет Міністрів України 19 липня.

Як повідомлялося раніше, рішення про створення індустріального парку на Сокирянщині було ухвалено депутатами Сокирянської міської ради восьмого скликання в ході п’ятнадцятої сесії.

Просторове розміщення «Енергії Буковини» визначено на межі двох населених пунктів: Сербичани та Романківці, на земельних ділянках комунальної власності загальною площею трохи більше 15 га.

Створення такого значимого об’єкту сприятиме залученню інвестицій в економіку громади, дозволить забезпечити необхідні умови для функціонування та розвитку промислових підприємств, створить нові робочі місця, а також забезпечить економічне зростання та підвищення конкурентоспроможності території.

Під час проведення розрахунків та планування розвитку індустріального парку основними галузями, які будуть представлені на місцевості, визначено деревообробку, переробку та зберігання зернових, зернобобових та фруктово-ягідної сировини, логістичні майданчики, альтернативну енергетику та інноваційну складову.

За сприятливих обставин, індустріальний парк почне частково функціонувати з 2026 року, а на повну потужність запрацює в 2029-2030 році.