Суб’єктам господарювання надано роз’яснення щодо дотримання законодавства про працю

Дата: 20.07.2022 20:20

Здійснення належного контролю за дотриманням трудових прав працівників, детінізацією заробітної плати та легалізацією трудових відносин є вкрай необхідним для забезпечення трудових гарантій найманих працівників та підтримання економіки країни  у цей важкий час.

Тож з метою встановлення фактів використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин та проведення інспекційно-роз’яснювальної роботи здійснено рейд обстеження суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території міста Сокиряни та села Романківці. Інспектор муніципальної інспекції Сокирянської міської ради Ірина Якубина спільно з головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства з праці Управління Держпраці в Чернівецькій області Аллою Попович роз’яснили фізичним та юридичним особам аспекти дотримання законодавства про працю та легалізації найманої робочої сили, а також повідомили про зміни в трудовому законодавстві під час воєнного стану.

Відповідна робота проводитиметься й надалі серед суб’єктів господарювання Сокирянщини.