Поліцейські офіцери Сокирянської громади відвідали дитячий табір «Еммануїл»

Дата: 21.07.2022 09:42

В рамках профілактичних заходів «Безпечне літо» поліцейські офіцери Сокирянської громади спільно із працівниками Ювенальної превенції Дністровського відділення поліції відвідали дитячий табір «Еммануїл».

Зустріч з дітьми розпочалася із проведення бесіди – лекції про правила поводження під час літніх канікул. Поліцейські нагадали юним жителям правила безпеки на річках та  водоймах. Не залишили поза увагою і правила дорожнього руху.

Також, поліцейські звертаються до всіх батьків, аби вони не залишали дітей без нагляду, тримали під контролем їх дозвілля та дбали про безпеку, дотримуючись правил безпечної поведінки у побуті.