У міській раді відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 21.07.2022 12:17

Сьогодні, 21 липня, під головуванням міського голови Василя Козака відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при Сокирянській міській раді. Участь в роботі взяли заступник міського голови Оксана Бабій, старости окремих населених пунктів громади, представники профільних відділів та структур.

На порядок денний було винесено три питання, які попередньо детально опрацьовані фахівцями служби у справах дітей.

Зокрема, розглянуто звернення громадян, які стосувалися надання дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна  в інтересах дітей.

А також йшла мова  про вирішення спору між батьками щодо участі у вихованні малечі.

Після розгляду заяв та документів, обговорення та вивчення обставин, членами комісії були ухвалені  рішення, спрямовані на захист прав та законних інтересів дітей. Рішення комісії буде винесено на розгляд виконавчого комітету Сокирянської міської ради.