Продовжуємо підтримувати наших захисників
Дата: 21.07.2022 15:02
Кількість переглядів: 195
Днями до однієї із військових частин, де несуть службу і жителі Сокирянщини, попрямував автомобіль, придбаний за особисті кошти депутатського корпусу міської ради та старостинських округів.
Разом із транспортним засобом із центрального пункту збору та розподілу гуманітарної допомоги, що місті Сокиряни, адресовано гуманітарний вантаж.
Продукти харчування, серед яких: крупи, бобові, різні види випічки та печива тощо, засоби особистої гігієни, маскувальні сітки, господарський інвентар, електрогенератор, бензопила та ще багато інших необхідних речей – все це вже отримали бійці підрозділу.
Дякуємо всім, хто не залишається осторонь та підтримує українську армію!
Дякуємо нашим захисникам, що тримають небо над нами!
Слава Україні!
Разом до Перемоги!