Дата: 22.07.2022 10:12

Центр надання адміністративних послуг (Центр Дії) Сокирянської міської ради продовжує приймати документи на оформлення паспортів громадянина України у вигляді ІD-картки та для виїзду за кордон.

Громадяни, які виявили бажання скористатися послугами паспортного сектору управління, можуть на місці оплатити оформлення документів, адже в ЦНАП працює термінал банку. Встановили програмно-технічний комплекс самообслуговування громадян задля зручності та економії часу всіх учасників процесу та оптимізації процедури надання послуг.

У Центрі надання адміністративних послуг створено всі необхідні та комфортні умови для перебування мешканців громади та гостей міста в управлінні. Зокрема, наявні навігаційні вказівники, тактильні та візуальні елементи доступності, ігровий простір для відвідувачів з дітьми, коворкінг-зона, пристосування для людей з інвалідністю, функціонує також і кавовий апарат.

Нагадаємо, вартість оформлення документів з безконтактним електронним носієм становить:

Оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки (термін виготовлення до 20 робочих днів) – 372 грн.

Оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки (термін виготовлення до 10 робочих днів) – 498 грн.

Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (термін виготовлення до 20 робочих днів) – 733 грн.

Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (термін виготовлення до 7 робочих днів) – 1085 грн.

Фахівці зауважують, що у зв’язку з воєнним станом час надання адміністративної послуги може бути дещо не дотримано.

Графік роботи паспортного сектору управління – ЦНАП (Центр Дії):

Понеділок – П’ятниця: з 09:00 до 16:00;

Субота: з 09:00 до 14:00.

Прийом суб’єктів звернень проводиться без перерви на обід.

Телефон для довідок: 098-885-80-22