До уваги! Оголошено конкурс заявок на підтримку старту мікробізнесу для ВПО та постраждалих від війни

Дата: 25.07.2022 12:16

ГО «Громада. Лабораторія Соціальних Проєктів» оголошує конкурс заявок на підтримку старту власної справи серед внутрішньо-переміщених осіб та інших постраждалих від війни громадян України. Підтримка надається у межах проєкту BackHomeUA, який фінансується Європейським Союзом.

Організація допомагає створювати нові робочі місця через розвиток підприємництва, надаючи міні-гранти, юридичну та маркетингову підтримку.

Проєкт фокусується на двох групах бенефіціарів:

-          ВПО або громадяни, які повертаються з-за кордону та стають ВПО, оскільки не можуть проживати вдома через бойові дії, окупацію чи руйнування;

-          мешканці деокупованих або постраждалих від бойових дій громад, які зазнали людських або матеріальних втрат.

Обов’язковою умовою надання підтримки є реєстрація бенефіціара фізичною особою-підприємцем. Розмір міні-гранту, який можуть отримати заявники, становить від 500 до 2000 євро. Також бенефіціари отримають консультації з розробки бізнес-плану, організаційну, юридичну та маркетингову підтримку.

Основними критеріями відбору заявок є мотивація до підприємницької діяльності, готовність навчатися та опановувати нові навички, розуміння інвестиційних потреб бізнесу та наявність запиту в громадах на запропонований тип мікробізнесу. Для того щоб подати заявку на участь у проєкті, учасники мають заповнити форму ( https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc1QDw8aj7PYbAYBLTiBJMLGOEF7dccnrcGuUg_FT1W03aK2w/viewform ). Заявки розглядаються по мірі надходження. Перший етап проєкту триватиме до 31.12.2022 р.

Детальнішу інформацію про проєкт можна дізнатися за посиланням: https://www.facebook.com/backhomeua