Вітання Сокирянського міського голови Василя Козака з нагоди 1034-ї річниці хрещення Київської Русі – України

Дата: 28.07.2022 09:41

Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас із  надзвичайно важливим для нашої країни святом, яке ми відзначаємо 28 липня. Це 1034-тя річниця хрещення Київської Русі.

Сьогодні, як ніколи раніше, ми усвідомлюємо справжні цінності, які мають особливе значення для кожного з нас. Це  віра, духовність та наша більш як тисячолітня історія державотворення.

Саме віра та духовність давали сили нашим предкам у боротьбі за право жити на своїй землі.  1034 роки тому князь Володимир об'єднав землі Київської Русі в єдину могутню Християнську державу. Християнська традиція та Українська Церква стали основою українського державотворення. Фундаментом, на якому сформувалася Українська нація.

Сьогодні, як ніколи, маємо бути сильними у своїх переконаннях і пам’ятати, що Україна перебуває під покровом Божої Матері, про те, що Україна сильна своїми духовними традиціями.

Тож, дорогі земляки, щиро вітаю вас зі святом Хрещення Русі та святом фактичного народження Української нації.

Бережімо цінності, традиції, нашу землю та віру, нашу Українську націю!

Зичу усім вам мирного неба, Божої благодаті та добра, яке обов’язково переможе!

Слава Україні!