Стартує річний проєкт «БЕЗПЕЧНЕ ЕКОНОМІЧНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ ЖІНОК – БЕЗПЕКА ТА МИР ДЛЯ ВСІХ»

Дата: 09.08.2022 11:29

Сьогодні в Україні багато жінок потерпають від російської агресії: вимушені покинути домівки, втратили бізнес та доходи або працюють під обстрілами. Для них стартує річний проєкт «БЕЗПЕЧНЕ ЕКОНОМІЧНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ ЖІНОК – БЕЗПЕКА ТА МИР ДЛЯ ВСІХ»

Хто втілює проєкт у життя? - Бізнес Мережа Cільських Жінок України.

Звідки гроші? - Проєкт реалізується в рамках роботи Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй Women's Peace & Humanitarian Fund та агенції ООН Жінки UNWOMEN & UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні.

Для кого саме?

О, тут великий перелік критеріїв. Знаходьте себе:

Жінки, які є переміщеними особами до сільських територій та які перенесли або започаткували агробізнес.

- Жінки, які є переміщеними особами до сільських територій та які перенесли або започаткували бізнес з виробництва продуктів харчування.

- Жінки, які є переміщеними особами до сільських територій та які перенесли або започаткували бізнес у сільській території, який не пов’язаний з сільським господарством та виробництвом продуктів харчування.

- Жінки, які є які переміщеними особами з сільських територій та які перенесли або започаткували бізнес.

- Жінки, які є переміщеними особами та які надають робочі місця місцевому населенню з сільських територій.

- Жінки власниці агробізнесу, які НЕ є переміщеними особами, чий бізнес зазнав негативного впливу через російську агресію .

- Жінки власниці бізнесу з виробництва продуктів харчування, які НЕ є переміщеними особами, чий бізнес зазнав негативного впливу через російську агресію.

- Жінки власниці бізнесу, які НЕ є переміщеними особами та які надають робочі місця.

Що я можу отримати? - По-перше, тривалу консультаційну підтримку.

50 жіночих бізнесів одержать супровід юриста, бухгалтера, економіста, спеціалістів з сертифікації, маркетингу, реклами. Протягом 4-9 місяців фахівці будуть опікуватися вашим бізнесом, готувати його до вільного плавання в економічному просторі країни.

По-друге, #гранти. Передбачено 20 грантів на суму до 30000 гривень на закупівлю обладнання чи чогось іншого. Що то має бути – вирішуєте ви. Може, плівка на теплицю або крапельне зрошення. Блендер чи автоклав для переробки сільгосппродукції, а можливо - швейна машинка.

По-третє, новий корисний досвід під час стаді-турів, а також знайомство з новими колежанками, які мають подібні завдання в житті.

По-четверте, багато корисних інсайтів та підтримку від бізнес-тренерів під час наших онлайн-заходів.

По-п’яте. Ми працюємо з багатьма проєктами. Якщо ви не побачили себе в цьому проєкті, спробуємо знайти саме вашу нішу.

Життя після війни неодмінно настане, і бізнес-мережа сільських жінок пропонує вже сьогодні приєднуватися до нових грантових проєктів та створювати підґрунтя для вашого нехай і малого бізнесу.

Заповнюйте форму для реєстрації в проєкті. http://surl.li/coqbd