Івана Серебрянського призначено начальником другого відділу Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

Дата: 11.08.2022 11:38

Наказом оперативного командування «Захід», майора Івана Леонідовича Серебрянського призначено начальником другого відділу Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Ознайомив керівників територіальних громад та правоохоронних органів Сокирянщини з відповідним наказом ОК «Захід» начальник Чернівецького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковник Ігор Сорокопуд.

Іван Леонідович Серебрянський, 1978 року народження, кадровий військовий. Понад 23 роки свого трудового шляху присвятив військовій службі. Понад 7 років проходить службу у другому відділі Дністровського РТЦК та СП.

Вітаємо Івана Леонідовича з призначенням! Бажаємо успіхів у роботі на спільну перемогу. Слава Україні!