Вітання Сокирянського міського голови Василя Козака з Днем будівельника

Дата: 14.08.2022 08:39

Шановні працівники будівельної галузі! Вітаю вас з вашим професійним святом!

Будівельник – це не просто професія, це покликання. Ця спеціальність завжди користувалася в народі особливою повагою, адже ті, хто зводить будинки, школи, дитячі садочки та лікарні, театри та музеї, дороги та мости, дарують людям затишок і комфорт.

Нині на вас покладена велика відповідальність - зводити житлові будинки та споруди, школи та дитячі садочки, лікарні та заклади дозвілля, зруйновані ворогом.

Бажаю Вам здоров’я, успіхів і натхнення, добробуту вашим сім’ям. Хай ваші руки не знають втоми, серця наповнюються радістю й вдячністю людей за споруджені рідні домівки, затишні офіси й оновлені міста!