Шановні жителі Сокирянщини! 14 серпня на рідній землі зустрічаємо загиблого захисника України – Василя Мікіріна!

Дата: 14.08.2022 08:40

14 серпня, на Сокирянщину доставлять тіло загиблого захисника, жителя села Василівка – Василя Мікіріна, який віддав своє життя захищаючи Батьківщину від ворога.

Зустрічатимемо Героя орієнтовно між 12.00 та 13.00 годинами при в’їзді до Сокирянської територіальної громади – біля села Грубна.

«Живим коридором» Василя Миколайовича Мікіріна всі бажаючі зможуть провести вздовж автошляхів сіл Грубна, Селище, Струмок, Романківці, Сербичани, Коболчин – зупинка «Грибок», Білоусівка, Ломачинці, Новодністровськ, Ожеве, Василівка.

Прощання із загиблим захисником та траурний мітинг відбудеться 14 серпня о 13.00 годині в рідному селі Василівка.

У разі будь-яких змін, буде поінформовано додатково. Слідкуйте за нашими повідомленнями.

Вшануймо вірного сина України! Вічна слава і шана Герою!