Сокирянщина на колінах зустріла загиблого Героя Василя Мікіріна

Дата: 14.08.2022 14:37

Сьогодні, 14 серпня, вірний син української землі прибув на рідну Сокирянщину. Героя та справжнього патріота України жителі населених пунктів громади зустрічали на колінах та зі сльозами на очах.

Житель села Василівка - Василь Миколайович Мікірін загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Піски, Донецької області.

Рідну землю мужній хлопець відстоював зі зброєю в руках. З початком антитерористичної операції, у 2014 році, добровольцем пішов боронити східні рубежі нашої держави від агресора. З початком повномасштабного вторгнення росії, 25 лютого, не очікуючи повістки, став до лав Збройних Сил України і до останнього відстоював кожен клаптик рідної - української землі.

Він мріяв про власний дім та мирну Україну. За мирне українське небо та вільну землю він віддав найдорожче – своє життя. Наш обов’язок пам’ятати та шанувати  кожного захисника України, який виборював мир ціною власного життя.

Спочивай з Богом, Герою! Вічна пам'ять та слава Василю Миколайовичу Мікіріну!