Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при Сокирянській міській раді

Дата: 17.08.2022 11:10

Сьогодні, 17 серпня, під головуванням заступника міського голови Оксани Бабій, відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при Сокирянській міській раді. Участь у роботі комісії взяла секретар міської ради Любов Степаненко.

Членами комісії розглянуто питання надання дозволу жительці міста Сокиряни на укладання договору купівлі – продажу квартири від імені та в інтересах неповнолітньої дитини.

Вивчивши надані на розгляд комісії документи, враховуючи те, що права неповнолітньої дитини не порушено, комісія вирішила рекомендувати виконавчому комітету міської ради надати дозвіл матері на укладання договору купівлі-продажу житла.

Остаточне рішення з даного питання буде ухвалено членами виконавчого комітету міської ради.