На Сокирянщині відбувся традиційний медовий ярмарок

Дата: 18.08.2022 12:33

Сьогодні, 18 серпня, на центральній площі міста Сокиряни на традиційну виставку – продаж продукції бджільництва зібрались бджолярі Сокирянщини та сусідньої Вінничини.

Ярмарок, проведення якого вже стало доброю традицією для Сокирянської громади, цьогоріч, був не таким масовим, однак надзвичайно гарним та яскравим. Особливо сподобалась традиція проведення такого роду заходів гостям, які прибули на Сокирянщину із зони проведення бойових дій.

Сьогодні працьовиті бджолярі пропонували мед різних сортів, медові напої та продукти. Жителі та гості району мали змогу скуштувати та придбати свіжий солодкий нектар, а також кондитерські вироби.

Перед початком ярмарки відбулось традиційне освячення продукції бджільництва та молитва за благополуччя української держави.

Відвідали ярмарок жителі та гості громади, а також міський голова Василь Козак, секретар міської ради Любов Степаненко, заступник міського голови Оксана Бабій.

Дякуємо невтомним трудівникам – бджолярам за клопітку працю та щорічну активну участь у традиційному медовому ярмарку.