Борису Яковичу Заболотному - 97!

Дата: 22.08.2022 09:16

22 серпня святкує свій 97-й день народження поважний житель міста Сокиряни Борис Якович Заболотний – учасник бойових дій Другої світової війни.

Сьогодні, майже через вісім десятиліть, він добре пам’ятає і своє дитинство, і фронтовий порох, і день Перемоги над нацизмом, і роки своєї праці…

Доля неодноразово випробувала Бориса Яковича, однак він, як і колись, залишається вірним своїм ідеалам та принципам. І впевнений, Україна обов’язково переможе, адже за нами правда і з нами Бог.

Сокирянська міська рада вітає шанованого жителя міста Сокиряни з днем народження. Бажаємо Вам, Борисе Яковичу,  щоб кожен Ваш день був світлим і сонячним, дарував радість, приємні несподіванки і душевний комфорт. Нехай родинне тепло, людська вдячність та пошана будуть вірними супутниками на дорозі Вашого життя!