Шановні жителі Сокирянщини!

Дата: 22.08.2022 17:05

23 та 24 серпня Україна відзначає найбільш знакові державні свята.

23 серпня, з нагоди Дня Державного Прапора України, о 09:45 год., традиційно біля центрального флагштоку Сокирянської громади, відбудеться урочисте підняття національного символу української держави, святого оберегу її народу – Державного Прапора України.

У програмі заходів також – церемонія вручення відзнак випускникам закладів загальної середньої освіти Сокирянської громади, які набрали максимальні 200 балів з різних предметів національного мультипредметного тесту.