Відбулась чергова двадцята сесія Сокирянської міської ради восьмого скликання

Дата: 23.08.2022 15:09

Сьогодні, 23 серпня, під керівництвом міського голови Василя Козака, відбулась чергова двадцята сесія Сокирянської міської ради восьмого скликання. На пленарне засідання прибули 20 народних обранців громади.

За участю народних депутатів України Валерія Божика та Володимира Козака, голови Дністровської районної ради Олександра Янчака, секретаря міської ради Любові Степаненко, заступників міського голови Івана Гангала та Оксани Бабій, керівників окремих структурних підрозділів міської ради та профільних підприємств, установ, організацій громади розглянуто близько пів сотні питань порядку денного.

Перед початком обговорень та ухваленням рішень, присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять всіх полеглих за Україну, серед яких - і 19 жителів Сокирянщини. Також, міський голова Василь Козак вручив Подяку від однієї із військових частин Збройних сил України, начальнику Сокирянського відділення ПАТ «Чернівцігаз» Віктору Мартинюку та колективу установи, за надання автомобіля для потреб армійців. Таку ж Подяку оголошено Володимиру та Вікторії Гнатовським, які придбали автомобіль для наших захисників.

За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, активну життєву позицію та з нагоди днів народження відзначено директора Селищанського навчально-виховного комплексу Олега Бурдейного, інспектора з питань соціального захисту Романковецького старостинського округу Катерину Лянгу та завідувача господарством комунальної організації «Дирекція з обслуговування майна Сокирянської міської ради» Сергія Слушного.

Серед перших розглянутих питань – про присвоєння звання «Почесний громадянин Сокирянщини» та заборону проведення під час дії воєнного стану на території Сокирянської громади будь-яких масових заходів, окрім державних свят та траурних мітингів.

Йшлося також про затвердження Комплекної програми підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2022 рік та призначення іменних стипендій Сокирянської міської ради обдарованій молоді. Розглянуто ряд організаційних питань зі сфери освіти.

Низка проектів рішень стосувалась об’єктів комунальної власності, ухвалено рішення щодо оголошення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «Енергія Буковини» Сокирянської громади.

Окрім того, підтримано питання щодо розроблення Детальних планів територій по окремих вулицях в кількох населених пунктах громади.

Також, розглянуто звернення громадян зі сфери земельних відносин та ухвалено рішення щодо передачі земельних ділянок в оренду та суборенду, затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки тощо.

Йшлося й про внесення змін до бюджету Сокирянської міської територіальної громади на 2022 рік.