Героям російсько-української війни, які родом із Сокирянської громади, відтепер належить звання «Почесний громадянин Сокирянщини»

Дата: 23.08.2022 17:36

Про присвоєння звання «Почесний громадянин Сокирянщини» сьогодні, 23 серпня, йшлося в ході чергової двадцятої сесії Сокирянської міської ради восьмого скликання.

Відтак, депутатами ухвалено рішення присвоїти відзнаку дев’ятнадцятьом жителям Сокирянської громади, які проявили особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народові.

Звання «Почесний громадянин Сокирянщини» відтепер належить Роману Мамавку, Вірі Анатій, Андрію Боднарюку, Віктору Василіці, Івану Гаю, Миколі Гиренку, Борису Грізі, Сергію Дерену, Ігорю Жуку, Степану Загребельному, Віктору Кишці, Владиславу Кліщуку, Руслану Колодію, Максиму Кравцю, Василю Мікіріну, Анатолію Солов’ю, Віктору Урсулу, Петру Шкуті та Михайлу Яжуку.

«Я хочу, щоб імена цих людей були в історії навіки. Це - найменше, що ми може для них зробити» - зазначив міський голова Василь Козак.

Дякуємо кожному і кожній, хто боронить Україну!

Ми в неоплатному боргу перед тими, хто віддав життя за Батьківщину! Молимось за кожного, хто продовжує боронити Україну!