До уваги жителів Сокирянщини! Зустрічаємо загиблого захисника України – Віктора Кишку!

Дата: 25.08.2022 17:42

В ніч з 25 на 26 серпня 2022 року на Сокирянщину доставлять тіло загиблого захисника – Віктора Миколайовича Кишки, який загинув 20 серпня на території населеного пункту Володимирівка, Волноваського району, Донецької області.

Зустрічатимемо Героя орієнтовно між 23.30 – 25 серпня та 00.30 – 26 серпня. Точну годину прибуття вірного сина України буде повідомлено додатково на сторінці Сокирянської міської ради в мережі Фейсбук, після того, як авто з тілом вирушить з міста Вінниця та рухатиметься в напрямку міста Новодністровськ. Слідкуйте за нашими повідомленнями.

«Живим коридором» Віктора Миколайовича всі бажаючі зможуть зустріти вздовж центральних автошляхів міста Новодністровськ, сіл Ломачинці, Білоусівка, Коболчин. В місті Сокиряни «живий коридор» формуватиметься від в'їзду в місто до території Сокирянської лікарні. З собою мати лампадки та свічки.

Між 09.00 та 11.00 годинами 26 серпня всі бажаючі можуть провести захисника України від приміщення лікарні в місті Сокиряни до рідного села Кормань - вздовж центральних автошляхів сіл Коболчин, Сербичани, Романківці та Шебутинці.

Прощання із загиблим захисником та траурний мітинг відбудеться 26 серпня об 11.00 годині в рідному селі загиблого Героя - Кормань.

Вшануймо вірного сина України! Вічна слава і шана Герою!