Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради
Членами виконавчого комітету надано дозволи на укладання договорів купівлі-продажу та дарування майна в інтересах дітей. Варто зауважити, що всі питання, які виносяться на розгляд виконавчого комітету попередньо розглядаються комісією з питань захисту прав дітей.
Окрім того, на порядку денному розглянуто питання встановлення тарифу на послугу з поводження з побутовими відходами в місті Сокиряни (операція з вивезення твердих відходів). Вирішено також передати майно на баланс комунального некомерційного підприємства «Сокирянська лікарня».
Надали члени виконавчого комітету дозвіл на видалення дерев, які досягли вікової межі та можуть становити небезпеку для людей. Враховуючи звернення громадян, а також старост населених пунктів громади, вирішено дозволити видалення та очищення сухостійних і аварійних дерев на території міста Сокиряни, а також Гвіздовецького, Ломачинецького, Романковецького та Михалківського старостинських округів.