Жителя Сокирянської територіальної громади Олексія Аллахвердієва відзначено медаллю “Захиснику Вітчизни”

Дата: 30.08.2022 08:45

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, Указом Президента України №242/2022 «Про відзначення державними нагородами України» солдата АЛЛАХВЕРДІЄВА Олексія Махаловича нагороджено медаллю «Захиснику Вітчизни».

Олексій Аллахвердієв в мирний час працював у товаристві «Буковинський сад». Разом із братом Андрієм з перших днів війни став на захист України від ворога. За мужність та відданість військовій присязі Олексій відзначений державною нагородою.

Приводом для гордості є й брат військового – Андрій, який також перебуває в зоні бойових дій.

Щира дяка та шана батькам мужніх захисників за виховання справжніх патріотів.

Пишаємося нашими земляками і дякуємо за службу, захист свободи, незалежності та територіальної цілісності нашої держави.

Дякуємо кожному і кожній, хто віддано боронить Батьківщину!

Слава Україні! Слава її Героям!