Шановні жителі громади! Сьогодні Сокирянщина зустрічає загиблого Героя – Василя Дем'янчука
Тіло загиблого захисника доставлять на Сокирянщину 30 серпня, орієнтовно між 13.00 та 15.00 годинами. Точну годину прибуття Героя буде повідомлено додатково, оскільки авто, яке доставляє воїна, транспортує загиблих захисників з інших областей України - тому водій не може детально зазначити час.
Питання доставки загиблих захисників координується військовими, з якими Сокирянська міська рада тримає постійний зв'язок. Як тільки авто буде в місті Шаргород – детальніша інформація про години прибуття вірного сина української землі на Сокирянщину буде повідомлена на сторінці Сокирянської міської ради в мережі Фейсбук. Слідкуйте за нашими повідомленнями.
«Живим коридором» Василя Мирославовича всі бажаючі зможуть зустріти вздовж центральних автошляхів міста Новодністровськ, сіл Ломачинці, Білоусівка, Коболчин. В місті Сокиряни «живий коридор» формуватиметься від в'їзду в місто до території Сокирянської лікарні.
Вшануймо вірного сина України! Вічна слава і шана Герою!