Жителі Сокирянщини на колінах зустріли кортеж із тілом загиблого захисника Василя Дем'янчука

Дата: 30.08.2022 22:00

Сьогодні, 30 серпня, на рідну Сокирянську землю повернувся її вірний син Василь Мирославович Дем’янчук. Жителі громади з великою скорботою та на колінах зустріли тіло захисника, який загинув від рук російських окупантів на Донеччині.

Ніколи не пробачимо загарбникам смерті жодного нашого співвітчизника!

Вічна пам'ять і слава Герою - Василю Дем’янчуку, який поклав життя за любов до Батьківщини!

Прощання із загиблим захисником відбудеться 31 серпня о 10.00 годині в рідному місті військовослужбовця за адресою: м.Сокиряни, вул.В.Симоненка, 2а, буд.1.

Траурний мітинг відбудеться на території Меморіального комплексу в м.Сокиряни об 11.00 годині.