Відважний воїн, наш земляк Юрій Люльчак отримав відзнаку від Президента України

Дата: 31.08.2022 11:13

Указом Президента України Володимира Зеленського №384/2022  лейтенанта, вихідця із Сокирянської громади Юрія Юрійовича Люльчака нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Відзнаки військовослужбовець удостоївся за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Юрій Люльчак, якому всього 25 років, став на захист Батьківщини ще в ході проведення антитеростичної операції на сході країни. Потім вступив до Одеської військової академії, після чого був призваний на виконання військових завдань вже у повномасштабній війні росії проти України.

Працьовиті батьки Героя – Юрій Семенович та Альона Миколаївна виховали справжнього борця за правду та справжні цінності, патріота своєї землі, за що їм щира дяка та шана.

Дякуємо нашим землякам за службу на благо всієї України! Пишаємось!

Слава Україні! Слава її Героям!