Сокирянщина попрощалась із захисником України Василем Дем’янчуком

Дата: 31.08.2022 14:26

Люблячий син та брат, турботливий батько, надійний чоловік та товариш … Таким був 45-річний Василь Демянчук  із міста Сокиряни, поки ненависний російський ворог не обірвав його життя.

Мужній захисник загинув під час виконання бойового завдання неподалік населеного пункту Нетайлове Донецької області.

Сьогодні, 31 серпня, жителі Сокирянщини провели військовослужбовця в останню дорогу.

Віддати шану Герою прийшли рідні, друзі, близькі, бойові побратими, секретар міської ради Любов Степаненко, заступники міського голови Іван Гангал та Оксана Бабій, керуюча справами виконавчого комітету Ауріка Мойсеєнко та  небайдужі жителі громади.

«Він любив Україну і робив усе для того, щоб ми почувалися в безпеці. Василь Мирославович уособлював український дух, позицію, непідкореність, непримиренність - все те, з чим український народ увійшов у світову спільноту. Все те, з чим не може змиритись ворог» - зазначила заступник міського голови Оксана Бабій.

Останній спочинок Василь Демянчук знайшов на кладовищі рідного міста Сокиряни.

Відважний воїн віддав найцінніше – життя, за кожного з нас …

Вічна та світла память Герою!