У Сокирянській лікарні відбувся благодійний захід із забору крові для поранених військовослужбовців

Дата: 01.09.2022 15:43

У Сокирянській лікарні, сьогодні, 01 вересня, відбувся благодійний захід із забору крові для поранених військовослужбовців.

До благородної справи долучились небайдужі жителі громади,  працівники Сокирянської міської ради, відділення поліції №1 (м. Сокиряни), колектив комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації»,  представники другого відділу Дністровського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, старости округів громади та представники колективу КП «Сокирянська лікарня».

Перед безпосереднім забором кожного бажаючого здати кров оглянув сімейний лікар.

Як зауважують медики, ставши донором можна не тільки зробити добру справу і врятувати життя, а й покращити стан свого здоров'я, оскільки після забору крові відбувається оновлення організму.

Тож дякуємо кожному, хто не залишився байдужим!

Сильні, коли разом!