До уваги жителів міста Сокиряни! Комунальне підприємство «Сокиряни-благоустрій» інформує про зміну діючих тарифів на послугу з поводження з побутовими відходами в місті Сокиряни

Дата: 25.08.2022 11:21

Керуючись вимогами Закону України «Про житлово-комунальні послуги», на виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення, затвердженого наказом Мінрегіону від 12.09.2018 №239,  Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, змін цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» від 05.06.2018 №130, КП «Сокиряни-благоустрій» інформує споживачів (населення) про зміну тарифів на послуги  з поводження з побутовими відходами в місті Сокиряни:

Cумарний тариф

на послугу з поводження з побутовими відходами

(грн. на 1 особу) з 01 вересня 2022 року встановлений:

Виконавець

Споживач

Тариф

на вивезення ТПВ  з 01.09.2022 року

Тариф

на захо-ронення

ТПВ з 01.08.2022 року

Сумарний тариф з 01.09.2022 року

КП «Сокиряни-благоустрій»

В багатоквартирних будинках, одно-квартирних упоряд-кованих (з наявністю усіх видів благоустрою)

ФОП Васильєв Володимир Іванович

В житлових будинках індивідуальної забудови (будинки приватного сектору)

Тариф вступає в дію з 01.09.2022 року.

Основними чинниками що вплинули на зміну тарифів  є (підвищення вартості на паливно-мастильні матеріали, зростання розміру мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, тарифів на електроенергію, цін на запасні частини  тощо), що призвело до нагальної потреби у встановленні нових тарифів на послугу з поводження з побутовими відходами.

Таким чином збільшення тарифів є необхідним заходом для стабільного функціонування підприємства та безперебійного забезпечення споживачів якісними послугами.