Для потреб діток із числа внутрішньо переміщених осіб та окремих категорій юних жителів громади надано рюкзаки та шкільне приладдя

Дата: 02.09.2022 14:54

Близько сотні наплічників із канцтоварами на Сокирянщину доставили від Українського культурного центру в місті Таллін. На чолі із керівником Анатолієм Лютюком Центр вже неодноразово надсилає допомогу для потреб громадян, які цього потребують найбільше.

Частину шкільного приладдя та канцтоварів отримали дітки, які проживають у сім’ях, що з різних причини опинилися в складних життєвих обставинах. Близько 80 рюкзаків надано учням із числа внутрішньо переміщених осіб, які відвідують заклади освіти Сокирянської територіальної громади.

Дякуємо Українському культурному центру в місті Таллін та особисто його керівнику Анатолію Лютюку  за неодноразову благочинність та радість на обличчі діток у цей важкий час!

Ми високо цінуємо вашу підтримку та допомогу!

Нехай  добрі справи, які ви робите незважаючи ні на що, повертаються вам сторицею!