Талановиті читачі бібліотек Сокирянщини – переможці обласного конкурсу

Дата: 08.09.2022 16:39

Днями в Чернівецькій обласній бібліотеці для дітей, відбулося оголошення переможців і призерів обласного онлайн - челенджу відеопоезій "Непереможні. Незалежні".

На конкурс учасники  готували  відеопоезію присвячену Дню Незалежності України, Захисникам України, та поезії,  народжені боротьбою України за свою незалежність з рф.

Оцінювало відеороботи   поважне журі у складі фахівців культури.

Талановиті діти Сокирянщини, в черговий раз, – серед переможців конкурсу.

І місце  серед читачів віком   від 15 до 18 років – здобула Христина Ігнатова, читачка бібліотеки села Шишківці;

ІІ місце серед читачів 6-9-ти років посіла Анастасія Макар, активна читачка дитячої бібліотеки ЦБС Сокирянської міської ради, яка підготувала відеопоетичне читання  вірша Олени Богуцької “Хочу додому";

ІІІ місце - у Симака Кирила, читача бібліотеки села Вашківці;

ІІІ місце здобув Злий Андрій, читач дитячої бібліотеки ЦБС Сокирянської міської ради.

Серед юних читачів віком від 10 до 14 років ІІ місце посіла Петришена Ольга, активна читачка бібліотеки села Гвіздівці Сокирянської міської ради.

ІІІ місце – у  Матківської Ярослави, також читачки бібліотеки села Гвіздівці Сокирянської міської ради.

У номінації «Артистичне виконання» відзначена Козлова Іванна - учениця 6-Б класу ОЗ “Гвіздівецький ліцей”  (Керівник - Загоруй Наталія Василівна).

Номінація «Авторська поезія»:

ІІ місце - Савчук Андрій, 18 років, читач дитячої бібліотеки ЦБС Сокирянської міської ради.

ІІІ місце - Черній Діана, 14 років, читачка дитячої бібліотеки ЦБС Сокирянської міської ради.

У номінації «Маленький патріот» здобув перемогу Кружкін Артем, 4 роки, маленький читач дитячої бібліотеки ЦБС Сокирянської міської ради та

Бабій   Максим, 7 років, читач бібліотеки села Вашківці Сокирянської міської ради.

Дипломами за участь у конкурсі нагороджені: Ваданюк Софія (с. Новоолексівка), Онуфрійчук Кіра (с. Олексіївка), Полякова Мілена (с. Грубна), Загоруй Олеся (с. Гвіздівці), Колотило Дмитро, Яловяк Любов, Банарь Мілана, Яцюк Анастасія, Колотило Даніїл (с. Вашківці), Слушний Андрій, Кружкін Максим (м. Сокиряни), Вівчар Назар (с. Братанівка).

Дякуємо усім учасникам  за  творчість,  патріотизм, любов до України! Щиро вітаємо переможців!!! Хай щастить!