Наші відважні захисники сумлінно виконують обов'язок перед Батьківщиною

Дата: 09.09.2022 10:36

На адресу Сокирянської міської ради  надійшли листи подяки від командира однієї із військових частин Збройних сил України, де несуть службу наші земляки.

Цього разу командуванням висловлено вдячність за 5 військовослужбовців – вихідців із Сокирянщини, які чесно і сумлінно виконують свій військовий обов’язок із захисту суверенітету і територіальної цілісності України.

Відтак, відзначено: Ігоря Пижівського, Руслана Максімова, Андрія Добинду, Володимира Якубовського, Павла Фомінова.

«Своєю нелегкою службою ці мужні хлопці гідно примножують ратну славу поколінь захисників рідної землі, підтримують високий авторитет Збройних сил України. Захищаючи нашу державу від рашистської навали, військовослужбовці проявили себе відважними воїнами, які віддано захищають український народ» - йдеться у листах.

Командуванням військової частини бійці неодноразово були заохочені за самовіддану службу, сміливість, вміле виконання бойових завдань та зразкову військову дисципліну.

Пишаємося славними синами Сокирянської землі! Дякуємо кожному і кожній, хто самовіддано боронить Україну! Хай Бог береже вас на цьому нелегкому шляху до нашої Перемоги!

Все буде Україна!