До уваги жителів Сокирянщини! Зустрічаємо загиблого захисника України – Сергія Чобана!

Дата: 09.09.2022 19:54

09 вересня 2022 року на Сокирянщину доставлять тіло захисника України – Сергія Миколайовича Чобана, який загинув 05 вересня неподалік села Уманське, Покровського району, Донецької області.

Зустрічатимемо Героя орієнтовно між 23.00 – 00.00 годинами. Про будь - які зміни стосовно години прибуття військового буде повідомлено додатково на сторінці Сокирянської міської ради в мережі Фейсбук. Слідкуйте за нашими повідомленнями.

«Живим коридором» Сергія Миколайовича всі бажаючі зможуть зустріти вздовж центральних автошляхів міста Новодністровськ, сіл Ломачинці, Білоусівка, Коболчин.

В місті Сокиряни «живий коридор» формуватиметься від в'їзду в місто до території Сокирянської лікарні. З собою мати лампадки та свічки.

Прощання із загиблим захисником та траурний мітинг відбудеться 10 вересня о 10.00 годині в селі Білоусівка.

Вшануймо вірного сина України! Вічна слава і шана Герою!