Вітання Сокирянського міського голови Василя Козака з Днем фізкультури і спорту

Дата: 10.09.2022 09:59

Шановні фахівці галузі фізичної культури і спорту та прихильники здорового способу життя!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня фізкультури і спорту, який ми традиційно відзначаємо у другу суботу вересня.

З давніх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт дає не тільки здоров’я, він загартовує характер і волю.

Сокирянщина славиться своїми знаними спортсменами, які відомі не лише на Батьківщині, а й далеко за її межами. Наші земляки завжди були серед тих, хто здобував найвищі нагороди на престижних міжнародних змаганнях, зберігав і примножував славні традиції українського спорту та показував незламний український дух.

Так було, є і  так буде!

Щиро бажаю вам міцного здоров`я та миру, невичерпної удачі, благополуччя, наполегливості та наснаги, перемог у всіх починаннях, підкоренні життєвих та спортивних висот!