Звернення Сокирянського міського голови Василя Козака з нагоди Дня танкістів

Дата: 11.09.2022 08:49

Дорогі воїни-танкісти та ветерани танкових військ!

У День танкістів висловлюємо вам свою повагу та шану. Сьогодні, у кровопролитній боротьбі з російськими окупантами,  ви є однією із головних ударних сил Сухопутних військ.

Ви – особлива гордість Збройних сил України, ви - символ нашої незламної могутності та бойового потенціалу.

На жаль, в ці дні вам доводиться зустрічати професійне свято на бойових позиціях, щодня ризикуючи життям, але ми щиро віримо, що вже зовсім скоро ви всі повернетесь додому цілими і неушкодженими і з нашою Перемогою.

Дякуємо кожному з вас за сумлінну працю та героїзм, за вашу мужність та відвагу!

У цей день схиляємо голови і перед пам'яттю героїв-танкістів, які віддали своє життя в боротьбі за мир та свободу України. Вічна їм слава!