Звернення Сокирянського міського голови Василя Козака з нагоди Дня пам’яті жертв фашизму

Дата: 11.09.2022 08:50

Шановні жителі громади!

11 вересня, світ вшановує Міжнародний день пам’яті жертв фашизму, День пам’яті десятків мільйонів людей, які загинули у Другій світовій війні…

Україна – одна з країн, яка найбільше постраждала від нацистського окупаційного  режиму. Загальні демографічні втрати нашої Батьківщини становлять не менше 14 млн. осіб.

Але у цей трагічний день ми також повинні пам’ятати, що Україна найбільшого удару по українській нації завдав фашизм московський, комуністичний, який винищив у різний спосіб понад 20 млн. українців.

Сьогодні, у 21 столітті, ми знову продовжуємо боротьбу з російськими окупантами, які прагнуть знищити нашу країну та вбивають, депортують, залякують український народ.

Проте, з вірою у Бога та Збройні сили України впевнений, вже зовсім скоро одвічні вороги будуть вибиті з нашої святої української землі, а організатори та виконавці страждань українців – будуть справедливо покарані.

Схиляємо голови в пам'ять про тих, хто став жертвами фашистських режимів!

Вічна та світла пам'ять всім невинно вбитим!