Сокирянщина попрощалась із Героєм Сергієм Чобаном

Дата: 10.09.2022 14:54

Сьогодні, 10 вересня, Сокирянщина провела в останню дорогу мужнього воїна, захисника України, жителя села Білоусівка – Сергія Миколайовича Чобана.

Сергій Чобан був вірним військовій присязі, завжди проявляв стійкість і мужність. Він боровся за мир на українській землі, за спокій у рідній домівці, за безпеку родини та кожного з нас… Але підступний ворог відібрав найдорожче – життя.

Віддати шану Герою прийшли рідні, друзі, близькі, однокласники, бойові побратими, голова Дністровської районної ради Олександр Янчак, перший заступник міського голови Іван Гангал, староста Білоусівського старостинського округу Іван Якубовський, представники другого відділу Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, а також небайдужі жителі громади.

«Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль, який торкнувся не лише родини Сергія Миколайовича, а й всієї Сокирянщини та України. Ми в неоплатному боргу перед Героєм» - зазначив перший заступник міського голови Іван Гангал.

Поховали загиблого захисника на кладовищі у селі Білоусівка, де Сергій Чобан жив, виховував дітей та сумлінно працював.

Надзвичайно високу ціну платимо за волю…

Вічна і світла пам'ять Герою! Слава захиснику України!