До уваги жителів громади! Планується відключення газопостачання

Дата: 13.09.2022 15:27

За повідомленням Сокирянського відділення АТ «Чернівцігаз», у зв'язку із проведенням позапланових ремонтних робіт на мережі, можливе припинення подачі природного газу до господарств громадян.

У період з 09.00 години - 26 вересня по 17.00 годину – 30 вересня буде припинено постачання газу до господарств жителів міста Сокиряни (в тому числі ст. «Сокиряни») та  населених пунктів Білоусівка, Волошкове, Галиця, Коболчин, Михалкове, Непоротове, Сербичани, Олексіївка, Новоолексіївка та Гвіздівці.

Фахівці Сокирянського відділення АТ «Чернівцігаз» звертають увагу жителів громади на те, що подачу газу буде виконано без додаткового попередження та закликають дотримуватись правил безпечного користування газовими приладами.