До уваги жителів Сокирянщини! Зустрічаємо загиблого захисника України – Анатолія Козака!

Дата: 14.09.2022 19:42

У ніч з 14 на 15 вересня на Сокирянщину доставлять тіло захисника України – Анатолія Васильовича Козака, який загинув під час штурмових дій біля населеного пункту Майорськ, Донецької області.

Зустрічатимемо Героя орієнтовно між 00:00 та 01:00 годинами ночі 15 вересня. Про будь - які зміни стосовно години прибуття військового буде повідомлено додатково на сторінці Сокирянської міської ради в мережі Фейсбук. Слідкуйте за нашими повідомленнями.

«Живим коридором» Анатолія Васильовича всі бажаючі зможуть зустріти вздовж центральних автошляхів міста Новодністровськ, сіл Ломачинці, Білоусівка, Коболчин.

В місті Сокиряни «живий коридор» формуватиметься від в'їзду в місто до території Сокирянської лікарні. За можливості з собою мати лампадки та свічки.

Від приміщення Сокирянської лікарні, 15 вересня о 09.00 годині, всі бажаючі зможуть провести Анатолія Козака вздовж автошляхів сіл Коболчин, Сербичани, Романківці до рідного села Шебутинці.

Прощання із загиблим захисником та траурний мітинг відбудеться 15 вересня о 10.00 годині в селі Шебутинці.

Вшануймо вірного сина України! Вічна слава і шана Герою!