До уваги жителів Сокирянщини! Зустрічаємо загиблого захисника України – Анатолія Козака!

Дата: 14.09.2022 19:42
Кількість переглядів: 303

У ніч з 14 на 15 вересня на Сокирянщину доставлять тіло захисника України – Анатолія Васильовича Козака, який загинув під час штурмових дій біля населеного пункту Майорськ, Донецької області.

Зустрічатимемо Героя орієнтовно між 00:00 та 01:00 годинами ночі 15 вересня. Про будь - які зміни стосовно години прибуття військового буде повідомлено додатково на сторінці Сокирянської міської ради в мережі Фейсбук. Слідкуйте за нашими повідомленнями.

«Живим коридором» Анатолія Васильовича всі бажаючі зможуть зустріти вздовж центральних автошляхів міста Новодністровськ, сіл Ломачинці, Білоусівка, Коболчин.

В місті Сокиряни «живий коридор» формуватиметься від в'їзду в місто до території Сокирянської лікарні. За можливості з собою мати лампадки та свічки.

Від приміщення Сокирянської лікарні, 15 вересня о 09.00 годині, всі бажаючі зможуть провести Анатолія Козака вздовж автошляхів сіл Коболчин, Сербичани, Романківці до рідного села Шебутинці.

Прощання із загиблим захисником та траурний мітинг відбудеться 15 вересня о 10.00 годині в селі Шебутинці.

Вшануймо вірного сина України! Вічна слава і шана Герою!

 


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь