Підтримка для наших захисників – одне з найважливіших завдань, яке стоїть сьогодні

Дата: 15.09.2022 16:50

На цьому наголошує Сокирянський міський голова Василь Козак.  Адже, Сокирянська громада, як одна із тилових громад, продовжує підтримувати бійців різних силових структур, які віддано боронять Батьківщину.

Гуманітарні вантажі систематично направляють із пункту  збору та розподілу допомоги, що в місті Сокиряни, надсилають необхідне для військовослужбовців і небайдужі жителі, які завдяки волонтерам, організовують централізовані збори провізії.

Однією із потреб для наших захисників є військове спорядження, тож Сокирянська міська рада працює над тим, аби допомогти мужнім хлопцям отримати потрібні речі.

Так, днями, Сокирянському міському голові Василю Козаку, у співпраці із небайдужими благодійниками,  вдалось придбати елементи військової амуніції для спорядження 100 військовослужбовців. Доставити вказані предмети вдалось із однієї з європейських країн, яка активно підтримує Україну.

Невдовзі все придбане буде передано військовим, які продовжують захищати суверенітет нашої Батьківщини.

Дякуємо кожному, хто працює для нашої перемоги! Найважча робота – у наших захисників! Шана і дяка їм за це!

Все буде Україна!