На Сокирянщині за сприяння служби зайнятості працевлаштовано більше двох сотень громадян

Дата: 15.09.2022 16:52

За вісім місяців 2022 року за сприяння Сокирянської районної філії Чернівецької обласної служби зайнятості працевлаштовано 201 громадян, який звертався за пошуком роботи. Серед  них - 162  мали статус зареєстрованого безробітного.
Професійне навчання за сприяння служби зайнятості проходили 15 безробітних.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 35 безробітних громадян.
З початку воєнних дій до Сокирянської районної філії звернулися 79  переселенців, з них статус безробітного отримали понад 63 особи. Серед них роботу знайшли 8 осіб.
Станом на 1 вересня 2022 року послуги Сокирянської філії  отримували 406 безробітних, що на 6,6% (або на 29 безробітних) менше ніж на відповідну дату минулого року.
Допомогу по безробіттю отримували 367 безробітних, що на 9,9%  (або на 40  осіб) менше, ніж станом на 1 вересня 2021 року.

З актуальною базою вакансій Чернівецької області можна ознайомитися на сайті обласного центру зайнятості https://bit.ly/3Il7JmV.
У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у Telegram-каналі онлайн-підтримки https://t.me/+Ywd0Jm4NytkzNDcy.