Сокирянське бюро технічної інвентаризації інформує: набрали чинності нові державні будівельні норми

Дата: 20.09.2022 09:12

З 01 вересня 2022 року набрали чинності 11 нових ДБН та було внесено зміни до ще 14 існуючих державних будівельних норм.

Відтак, ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель» було замінено ДБН В.2.6-31:2021 «Теплова ізоляція та енергоефективність будівель» (BN01:0295—4277-0874-8932, Наказ №366).

Однією із змін - є оновлення форми та вимог до Розділу "Енергоефективність". Зокрема, було прибрано з нього Енергетичний паспорт будівлі.

Також, наголошено щодо обов’язковості розроблення Розділу "Енергоефективність" у складі проектної документації для нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту, у тому числі з метою термомодернізації громадських та житлових будівель.

Фахівці звертають увагу,  що виконувати даний вид робіт має право лише сертифікований спеціаліст, а саме, інженер-проектувальник у частині "Забезпечення економії енергії".