Правоохоронці нагадують громадянам про правила комендантської години

Дата: 21.09.2022 16:16

Як повідомлялося раніше,  відповідно до  наказу Чернівецької обласної військової адміністрації, час  коменданської години на території області змінено. Починаючи із 17 вересня вона діє з 00.00 до 05.00. Окрім того, запроваджено режим світломаскування.

Відтак, правоохоронці нагадують, що під час коменданської години для громадян діють певні обмеження, необхідні задля їхньої безпеки. У визначений час мешканцям області необхідно залишатися вдома, а в разі спрацювання сигналу тривоги – спуститися в укриття.

Громадянам необхідно завжди мати при собі документ, що посвідчує особу, для пересування населеним пунктом, а чоловікам призовного віку ще й військовий квиток.

Контроль за дотриманням мешканцями краю тимчасових обмежень здійснюють спільні патрулі, до складу яких входять поліцейські та нацгвардійці.

Патрулі мають право затримати людину для перевірки документів, аби з'ясувати, чи може вона перебувати на вулиці в цей час. У разі необхідності може проводитися огляд речей, транспортних засобів, багажу і вантажів. Дозволяється перебування у визначений період доби на вулицях та в інших громадських місцях без перепусток працівникам правоохоронних структур, які залучаються до здійснення заходів під час запровадження комендантської години, водіям транспортних засобів спеціалізованого призначення, які виконують невідкладне службове завдання, за умови ввімкнення спеціальних світлових сигнальних пристроїв.

Працівники поліції закликають усіх неухильно дотримуватися діючих обмежень.

Джерело: Офіційний вебсайт Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області