Звернення Сокирянського міського голови Василя Козака з нагоди Дня партизанської слави

Дата: 22.09.2022 09:33

Дорогі ветерани, шановні жителі громади!

Згідно з Указом Президента від 30 жовтня 2001 року, 22 вересня в Україні відзначають як День партизанської слави. Раніше в це свято згадували в основному партизанів Другої світової війни, як державне визнання внеску народних месників у перемогу над нацизмом, яке встановлене на підтримку ініціативи ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у роки Другої світової  війни, увічнення їх пам’яті. Але з 2014 року і в 2022 році  багато партизанів з'явилося серед наших сучасників. Ці хоробрі люди протистоять вже озброєним російським солдатам.

Тож низько вклоняємось вам, дорогі ветерани, і сердечно дякуємо за подвиг, за підтримку у побудові незалежної України. Дякуємо і тим, хто сьогодні підпільно воює вже з російським ворогом.

Віримо у нашу Перемогу!