Внутрішньо переміщені особи, які проживають у сільських населених пунктах громади, отримали гуманітарну допомогу

Дата: 24.09.2022 10:29

Продуктові набори, засоби гігієни, а також необхідні базові медичні препарати надано в рамках проекту «Рука допомоги біженцям», який реалізує громадська організація «Пошук інновацій» ( керівник Інна Яцишена) у межах суб-гранту проєкту ЕU4CSOs Emergency Actions за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Допомога надавалась внутрішньо переміщеним особам, першочергово -  жінкам з малолітніми дітьми, особам віком понад 65 років та людям з особливими потребами. Обрано саме такі сім'ї, адже дана цільова група являється найбільш вразливішою категорією, яка потребує захисту та допомоги.

Завдяки співпраці Сокирянської міської ради та громадської організації «Пошук інновацій»  вдалось вручити більше 250-ти пакунків.

Допомогу в населені пункти Сокирянської громади доставила керівник громадської організації «Пошук інновацій» - Інна Яцишена спільно із секретарем міської ради Любов’ю Степаненко та керуючою справами виконавчого комітету Аурікою Мойсеєнко.

Публікація підготовлена в рамках суб-гранту проєкту  ЕU4CSOs Emergency Actions за фінансової підтримки  Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа100 відсотків життя Рівне».

Її зміст є виключною відповідальністю суб-грантера  проєкту EU4CSOs Emergency Actions (ГО " Пошук інновацій) і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

#StandWithUkraine #ПрямуємоРазом #EU4CSOsEmergencyActions