Нагрудним знаком «Відмінник освіти України» нагороджено вчителя фізичної культури Сокирянського ліцею – Любов Космачук

Дата: 30.09.2022 17:15

«Ніколи не кажи не можу, а кажи навчусь, виконаю, досягну» - таким є педагогічне кредо вчителя фізичної культури Сокирянського ліцею Любові Космачук.

Сьогодні, 30 вересня, Любов Володимирівну нагороджено відзнакою Міністерства освіти і науки України - нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

Нагороди Любов Космачук удостоїлась за досягнення визначних успіхів у вихованні та навчанні учнівської молоді. Вчительській справі пані Любов присвятила понад  три десятки років. Учні талановитого педагога – неодноразові переможці різноманітних обласних та всеукраїнських змагань, спортивно-патріотичних фестивалів.

«У чому моя суперсила? Я – український педагог» - під такою назвою цьогоріч відбулись обласні урочистості з нагоди Дня працівників освіти, де почесну відзнаку Любов Космачук вручив перший заступник голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор.