Небайдужі жителі села Кормань впорядкували прибережну смугу річки Дністер

Дата: 04.10.2022 13:04

В рамках осіннього місячника санітарної очистки та благоустрою, який проходить на території Сокирянської громади, відповідно до розпорядження міського голови Василя Козака, з 01 жовтня по 01 листопада, активісти та небайдужі жителі Корманського старостинського округу, на чолі із старостою Олесею Базелюк, днями зібралися на традиційну толоку.

Спільними силами вдалось впорядкувати прибережну смугу річки Дністер у населеному пункті, протяжністю близько п’яти кілометрів.

Залучивши власну техніку, активні мешканці очистили загально улюблене місце від всілякого сміття.

«Місія чистоти – продовжується» - зазначає староста Корманського старостинського округу Олеся Базелюк та додає, що робота по впорядкуванню населеного пункту здійснюватиметься й надалі.

Шановні жителі громади, подбайте про чистоту рідного краю! Пам’ятайте, що дотримання елементарних правил поводження з відходами, є ознакою вихованості, порядності та сумління.