«Готуймося!». Мінрегіон радить, як підготувати домівки до опалювального сезону
Дата: 06.10.2022 10:08
Кількість переглядів: 262
Міністерство розвитку громад та територій України проводить комунікаційну кампанію «Готуймося!», спрямовану на спонукання громадян активно індивідуально готуватися до опалювального сезону.
Одним із важливих заходів підготовки є проведення побутової термомодернізації власниками квартир та індивідуальних будинків.
Більш детальну інформацію можна знайти в інформаційно-графічних матеріалах, розроблених Мінрегіоном і спрямованих на підвищення обізнаності громадян щодо побутової термомодернізації - https://sokyryanska-gromada.gov.ua/informacijnografichni-materiali-schodo-pobutovoi-modernizacii-09-51-44-06-10-2022/