Радіорубрика «З вами бібліотека!», ініційована Центральною бібліотекою централізованої бібліотечної системи з філіями Сокирянської міської ради, - серед кращих проєктів публічних міських бібліотек області

Дата: 06.10.2022 16:50

Завершився підсумковий етап конкурсу краєзнавчих мініпроєктів під назвою «Краєзнавча бібліотечна пропозиція – громаді», ініційований Чернівецькою обласною універсальною науковою бібліотекою імені Михайла Івасюка спільно із Всеукраїнською громадською організацією «Українська бібліотечна асоціація».

Метою конкурсу стало вивчення інноваційних, перспективних напрямів краєзнавчої діяльності бібліотек територіальних громад краю. Крім того, організатори прагнули ознайомитися з ідеями та туристичними послугами, які надають у книгозбірнях.

До участі  долучилась і Центральна бібліотека централізованої бібліотечної системи з філіями Сокирянської міської ради, представивши оригінальний проєкт – радіорубрику «З вами бібліотека!» на хвилях телерадіоорганізації «Сокиряни».

За результатами підсумкового етапу конкурсу, який відбувся у Регіональному тренінговому центрі обласної бібліотеки, проєкт, який представили ерудовані та працьовиті бібліотекарі міста Сокиряни, посів почесне друге місце серед публічних міських бібліотек області.

Тож вітаємо Центральну бібліотеку адміністративного центру громади із вагомим здобутком! Зичимо професійного зростання і нових успіхів! Дякуємо за вашу роботу!